JUBILEUSZ SZKOŁY

baner

W bieżącym roku przypada 100 - lecie istnienia Szkoły Podstawowej w Grabowcu. Drugim ważnym jubileuszem jest 65 - lecie funkcjonowania liceum ogólnokształcącego, które wchodzi w skład Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu.

Mając na uwadze rangę tego wydarzenia, społeczność szkoły oraz komitet organizacyjny zaplanował szereg działań uświetniających te wspaniałe rocznice.

Punktem kulminacyjnym obchodów będzie organizacja uroczystości jubileuszowej oraz Zjazd Absolwentów – 17 września 2016 r.

Zwracamy się jednocześnie z apelem do mieszkańców naszej gminy, absolwentów szkoły o możliwe dostarczenie pamiątek związanych ze nauką i pobytem w szkole np. starych zdjęć, świadectw szkolnych, podręczników, zeszytów, tarcz uczniowskich, mundurków harcerskich i fartuchów szkolnych. Wszystkie pamiątki proszę przynosić do sekretariatu szkoły. Zdjęcia i inne dokumenty będą na miejscu skanowane i oddawane właścicielom, pozostałe pamiątki zostaną zwrócone po uroczystości.

Z góry dziękujemy i zapraszamy do włączenia się w przygotowanie uroczystości.

Informacje szczegółowe dotyczące obchodów jubileuszu będą stale uzupełniane. Zachęcamy do śledzenia informacji w zakładce „Jubileusz”.

 

KOMITET ORGANIZACYJNY JUBILEUSZU SZKOŁY
i V ZJAZDU ABSOLWENTÓW

powołany w dniu 13 czerwca 2016 roku:

1. Waldemar Greniuk - przewodniczący

2. Elżbieta Widyma - z-ca przewodniczącego

3. Tadeusz Halicki - sekretarz

4. Stanisław Senkowski - skarbnik

5. Agnieszka Rachańska - członek

6. Ks. Zygmunt Żółkiewski - członek 

7. Ludwik Pawłowski - członek

 
1.IMG 7931   2.IMG 7934