SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE

       Szkolne Schronisko Młodzieżowe działające przy Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu zaprasza uczniów, studentów oraz turystów do skorzystania z oferty noclegowej i wypoczynkowej.

     Schronisko dysponuje 40 miejscami noclegowymi (pokoje 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe), łazienkami z prysznicem, świetlicą z TV. Posiada samoobsługową kuchnię wyposażoną w sprzęt niezbędny do przygotowywania posiłków. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska, grila.

     W okresie ferii zimowych i wakacji letnich nasi goście mogą korzystać z dużej sali gimnastycznej, a także z boiska wielofunkcyjnego. Gościom zmotoryzowanym oferujemy parking w obrębie naszego obiektu.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe jest miejscem przyjaznym rowerzystom. Na terenie obiektu znajdują się stojaki na rowery  i narzędzia do naprawy rowerów.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe działające przy Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu od 2015 r. jest rekomendowane jako Miejsce Przyjazne Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo w kategorii: obiekt noclegowy. W lutym br. odebraliśmy Certyfikat, przedłużający niniejszą rekomendację do 31 stycznia 2018 r. 

 

Greenvelo

 Szkolne Schronisko Młodzieżowe działa przez cały rok.

 

Do dnia 07 lipca 2024 prosimy o kontakt w sprawie wynajmu pokoju pd numerem telefonu 665225809
 

Szczegółowe informacje i kontakt:

  • w dni robocze: tel. 84 65 12 177 (w godz. 7-15)
  • w pozostałe dni: tel. 604 157 067 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.