fotka

„Nic nie jest bardziej wartościowe niż pomoc innym. To zwyczajnie poprawia smak życia”

Jay Shetty

Na przełomie lutego i marca, przy współpracy z Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, zorganizowano w naszej szkole zbiórkę charytatywną na potrzeby Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

Nie była to pierwsza już tego rodzaju akcja na terenie naszej placówki. I również tym razem nasi uczniowie nie zawiedli. Dzięki ich szczodrości, dobroci oraz chęci dzielenia się z innymi udało się zebrać wiele fantów na loterię. Wśród nich znalazły się pluszowe maskotki, ilustrowane książeczki z przygodami bohaterów lubianych przez młodsze dzieci oraz różnorodne gry planszowe, zręcznościowe i puzzle.

Środki zebrane w ramach tej akcji przekazane zostaną na adaptację i remont budynków Stowarzyszenia oraz działań prowadzonych na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną.

serce

Dziękujemy - raz jeszcze - wszystkim darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w zbiórkę za Wasze wsparcie i wieeeeeeeelkie serca. ?

Organizatorki akcji: p. Agata Łaszyńska – Sioma oraz p. Iwona Kulik