IMG 0938
    23 listopada br. w Izbie Pamięci Cukrownictwa w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Tradycje cukrownicze w regionie" organizowanego przez Fundację Krajowej Grupy Spożywczej ,,Pomaganie krzepi", w którym uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca: Patrycja Kulik – I miejsce w grupie wiekowej klas 3-4, Anastazja Szczuka, Sylwia Wójciuk, Hubert Steć – II miejsce w grupie wiekowej klas 1-2. Ponadto za zajęcie pierwszego miejsca otrzymaliśmy nagrodę w wysokości 2 000 zł na zakup materiałów edukacyjnych dla naszej szkoły. Nagrody odebraliśmy z rąk Członków Zarządu Fundacji.
   Grupa naszych uczniów wzięła udział w grach i zabawach przygotowanych przez organizatorów- układanie dużych puzzli oraz gra terenowa. Po wręczeniu nagród i pysznym obiedzie wróciliśmy zadowoleni do domu.
    Koordynatorkami konkursu były p. Jolanta Sieczkowska oraz p. Magda Steć. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a Fundacji serdecznie dziękujemy za tak miłe przyjęcie i piękne nagrody.

Galeria