Bez nazwy

Uczniowie kl. 2 a szkoły podstawowej zajęli II miejsce, natomiast uczniowie kl. 4 b zajęli I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Tradycje cukrownicze w regionie", zdobywając nagrodę pieniężną w wysokości 2.000 zł z przeznaczeniem na zakup materiałów edukacyjnych oraz nagrody rzeczowe (sprzęt elektroniczny, artykuły plastyczne, produkty Grupy Kapitałowej Krajowej Grupy Spożywczej S.A.).

Organizatorem konkursu jest Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A. „Pomaganie krzepi". Celem konkursu było podnoszenie wiedzy z zakresu polskiego cukrownictwa oraz popularyzacja tradycji cukrowniczych w regionie wśród uczniów szkół podstawowych z całej Polski.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas finału Konkursu wiedzy Cukrownicy –bohaterowie naszej niepodległości" w listopadzie 2023 r. w Izbie Pamięci Cukrownictwa w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!