fot

W bieżącym roku szkolnym samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i liceum ogólnokształcącego zorganizowały konkurs na najpiękniejszy wystrój sal lekcyjnych. W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej klas 4-8 oraz Liceum Ogólnokształcącego. Konkurs odbywał się w 4 etapach:

1. Etap 1– wystrój klas z okazji Święta Niepodległości
  2. Etap 2- wystrój klas z okazji Bożego Narodzenia
  3. Etap 3- wystrój klas z okazji Początku Wiosny
  4. Etap 4 – wystrój klas z okazji Dnia Patrona Szkoły

Na każdym etapie konkursu uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością. Tematycznie udekorowane klasy cieszyły nie tylko oczy ale również dostarczały ogromnej ilości informacji z zakresu poszczególnych tematyk. Uczniowie ćwiczyli swoją kreatywność, poczucie piękna i estetyki oraz rozwijali umiejętność pracy zespołowej.

WYNIKI KONKURSU

I MIEJSCE – KLASA 5B – Wychowawca- Pani Beata Jaworska

II MIEJSCE – KLASA VIII A – Wychowawca- Pani Hanna Pedowska

III MIEJSCE- KLASA IV A – Wychowawca - Pani Agata Łaszyńska- Sioma

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

I MIEJSCE – KLASA 2LO – Wychowawca – Pani Aleksandra Chilewicz

II MIEJSCE- KLASA 1 LO wojskowa- Wychowawca- Pani Urszula Kwiatkowska

III MIEJSCE – KLASA 1LO- Wychowawca- Pani Anna Kwiatkowska

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Życzymy wspaniałych wakacji, odpoczynku i radości. Mamy nadzieję ,że we wrześniu wrócicie do nas z nowymi pomysłami oraz zapałem do pracy i nowych wyzwań.