87F37C5D 9606 4041 AFDC AB2E0A788415
     Dzień Mamy jest obchodzony prawie na całym świecie. Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze mamy oraz że każdej mamie należy się moc uścisków, buziaków i milion kwiatów za jej bezwarunkową miłość.
    Jest to najpiękniejsze, wyjątkowe  i najbardziej osobiste święto w roku. Słowo: matka, mama, mamusia, mateńka - to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, to ostoja i poczucie bezpieczeństwa, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne.
    Uczniowie klas drugich uczcili to piękne święto. Podczas części artystycznej. Mamusie wysłuchały wierszy i piosenek oraz obejrzały przedstawienie pt. ,,Kopciuszek na zawodach". Po występach dzieci złożyły mamom życzenia i wręczyły piękne serca. Następnie mamusie zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Poprzez wiersz, piosenkę, życzenia  dzieci wyraziły  kochanym mamom swoje uczucia oraz podziękowały  za trud włożony w ich wychowanie.