Szymek

21 marca br. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Lublinie odbył się finałowy etap Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się 182 osoby z klas 6-8 z całej Lubelszczyzny, spośród których jedynie sześcioro – w tym Szymon – uczęszcza do klasy szóstej. Uczniowie musieli zmierzyć się z wymagającymi zadaniami sprawdzającymi rozumienie ze słuchu, umiejętnością pisania bloga, znajomością gramatyki, słownictwa oraz tzw. „kulturówki" dotyczącej wszystkich krajów anglojęzycznych. Szymon pokonał dziesiątki starszych od siebie konkurentów i osiągnął imponujący wynik, otrzymując tym samym tytuł finalisty.Gratulujemy naszemu wybitnemu uczniowi i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Szatraj