Wiosna na strone zdjęcie nad tekstem

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty… I tak oto nadeszła upragniona wiosna… Słońce coraz cieplej świeci na niebie, dni stają się dłuższe, wracają do nas bociany… A w naszej szkole, wszystkie klasy przystroiły się w piękne wiosenne ozdoby i kolorowe, tematyczne gazetki.

Pod koniec marca 2023 r. został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą wiosenną gazetkę klasową i wystrój sali lekcyjnej. Uczniowie poszczególnych klas ściśle ze sobą współpracowali, by pięknie udekorować swoje klasopracownie i stworzyć wiosenny klimat. W pracę zaangażowali się również rodzice i wychowawcy.

Efekty pracy oceniła komisja konkursowa w składzie: panie: Magda Steć, Ewa Radelczuk oraz Iwona Kulik . Prace były oceniane zgodnie z ustalonymi kryteriami.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Konkurs na najpiękniejszy wystrój klas

I miejsce: klasa V b

II miejsce: ex aequo klasa VI b i VII

Klasa VII

Klasa VI b

III miejsce: klasa VIII a

I miejsce: klasa II LO

II miejsca : klasa I LO wojskowa

III miejsce: klasa I LO

Konkurs na najpiękniejszą gazetkę

I miejsce: ex aequo klasa VII i V b

II miejsce: klasa VI b

III miejsce: klasa IV b

I miejsce: klasa I LO

II miejsca : klasa III LO

III miejsce: klasa I LO wojskowa

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczniom i wychowawcom dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowanie wiosennego wystroju klas lekcyjnych.

Opiekunowie Samorządów Uczniowskich