DSC 1227

W dniu 04 lutego br. odbył się w naszej szkole bal studniówkowy. Uroczystość rozpoczęła się na hali sportowej od przywitania gości. Następnie piękne słowa skierowała do uczniów, rodziców i nauczycieli pani wicedyrektor Barbara Fik. Dobrej zabawy podczas tego wyjątkowego wieczoru, a także powodzenia na maturze oraz mądrych życiowych wyborów życzyli tegorocznym absolwentom wójt Gminy Grabowiec p. Bartosz Popek oraz ks. proboszcz Zygmunt Żółkiewski. Młodzież oraz przedstawiciele rodziców w serdecznych słowach podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Księżom za wiele lat wspólnej pracy dydaktycznej oraz wychowawczej. Po odczytaniu fragmentu ,,Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza, młodzież, zgodnie z tradycją, zatańczyła poloneza, do którego przygotował uczniów nauczyciel wychowania fizycznego p. Janusz Baran. Miłym akcentem tego tradycyjnego polskiego tańca był udział wychowawczyni klasy IV pani Iwony Karczmarz, która w pierwszej parze odważnie rozpoczęła nieodzowny element każdej studniówki. Po krótkiej sesji zdjęciowej, młodzież oraz zaproszeni goście udali się do restauracji ,,Belweder" w Wojsławicach, gdzie zabawa trwała do białego rana.