DSC02545

We wtorek 14 lutego odbyła się dyskoteka karnawałowa dla klas 4-8 zorganizowana przez Samorząd Uczniowski

Wspólną zabawę poprowadził starszy kolega z liceum- Karol Litwin. Dzięki jego charyzmie nasza dyskoteka przerodziła się w świetnie prowadzoną imprezę karnawałową z prawdziwym wodzirejem na czele.

Podczas dyskoteki odbył się konkurs na najlepszy strój karnawałowy. Emocji było mnóstwo   a jury ostatecznie przyznało następujące nagrody:

• Miejsce I- Anika Nowoświatłowska – klasa Va
  • Miejsce II- Damian Krajewski – klasa IV a
  • Miejsce III – Nikola Prokop- klasa V b

Wyróżnienia otrzymali:

• Alicja Bednarczyk – klasa V b
  • Małgorzata Rachańska -klasa VI a
  • Wiktoria Bałabuch – klasa IV b

Podczas dyskoteki uczniowie mogli zjeść mały poczęstunek oraz zrobić sobie fajne zdjęcia grupowe.

Ulubiona muzyka uczniów, wspaniałe dekoracje i stroje sprawiły że wszyscy fantastycznie się bawili. Atmosfera była fantastyczna, a tańcom nie było końca. Jednak jak wszystko co dobre, szybko się kończy. Kolejny bal karnawałowy już za rok.