bal1

11 lutego br. w naszej szkole odbył się bal dla uczniów kl. 7 i 8 szkoły podstawowej. Podobnie jak maturzyści na Studniówce, tak i uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej spotkali się na tanecznym podsumowaniu wielu lat nauki. Nie zabrakło słów wdzięczności dla nauczycieli, wspomnień, wzruszeń... Nie zabrakło też tańca. Tym razem uczniowie zaprezentowali dwa układy taneczne, były to walc i „belgijka" przygotowane pod opieką pani Hanny Pedowskiej. W długiej i radosnej zabawie towarzyszyli uczniom rodzice i nauczyciele, na czele z wychowawczyniami – panią Zofią Bednarczuk, panią Hanną Pedowską oraz panią Agnieszką Jałowicką. Wydarzenie to z pewnością pozostanie na zawsze w pamięci jego uczestników.