DSCN1006

    8 lutego br. uczniowie klas I-III pojechali na projekcję filmu animowanego „Kot  w butach. Ostatnie życzenie" do CKF Stylowy w Zamościu. Celem wyjazdu do kina było kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz w środkach transportu oraz integracja dzieci i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.

    Historia kota jest przejmująca i mocno chwyta za serca. Każdy z  bohaterów bajki ma powód do tego, by spełnić swoje życzenie. I nie wszystkie są podyktowane próżnością czy chęcią władania baśniową krainą.  Uczniowie oglądając film muszą samodzielnie wyciągać wnioski, dlatego śledzili losy bohaterów z zaangażowaniem i ogromnym zaciekawieniem.

    Po zakończonym seansie udaliśmy do McDonalda, gdzie dzieci mogły poznać nową formę zakupu, uczyć się dysponowania swoimi pieniędzmi i dbania o kulturę spożywania posiłków w miejscach publicznych. Wyjazd dostarczył wszystkim wiele pozytywnych emocji i wrażeń.

Galeria