„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie".

img 20221206 105341 3

     Tradycją naszej szkoły jest kultywowanie pięknego zwyczaju związanego z postacią Św. Mikołaja. Uczniowie przygotowali w swoich klasach gazetki ścienne i dekoracje, na których królowała postać Św. Mikołaja. Pisali do Niego listy, uczyli się mikołajkowych  piosenek i wierszy, czytali opowiadania. Również i w tym roku ulubiony święty wszystkich dzieci przybył do nich z podarkami.  Uczniowie klas 1 – 3 zebrali się wspólnie w Radosnej Sali, a klasa 2 a przygotowała piękne występy, wiersze i piosenki.  Św. Mikołaj odwdzięczył się prezentami. To był dzień pełen uśmiechu i radości. Oby te pozytywne wrażenia i emocje wróciły do naszej szkoły za rok.

Galeria