fot

3 września br. odbyła się XI odsłona Narodowego Czytania, któremu patronuje Para Prezydencka. Jest to ogólnopolska akcja publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. W tym roku czytaliśmy „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.

W wydarzeniu udział wzięli uczniowie liceum ogólnokształcącego (Wiktoria Jałowicka, Ewelina Staszczuk, Martyna Winiarska, Tomasz Jabłoński) i szkoły podstawowej (Dawid Stasiuk, Zuzanna Nowoświatłowska, Zofia Widyma, Dominika Koszel, Wiktoria Bednarczuk, Oliwia Prokop, Hubert Surma, Dominik Sędłak, Nikola Prokop, Alicja Bednarczyk) oraz nauczyciele – pani Krystyna Zienkiewicz, pani Agnieszka Jałowicka, pani Beata Jaworska, pani Agata Łaszyńska-Sioma.