fot

2W dniu 21 czerwca br. uczniowie klas VIII wybrali się na wycieczkę do Lublina. Główną atrakcją była wizyta w parku trampolin i rozrywki „Strefa Wysokich Lotów”   –  jednym z najpopularniejszych miejsc na sportowo – rozrywkowej mapie Lublina. Była to niezapomniana forma zajęć wychowania fizycznego, a jednocześnie idealny sposób promowania aktywnych form spędzania czasu wolnego przez uczniów. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m in. trampolin sportowych, basenów z gąbkami, belki do pojedynków, poduszki powietrznej do lądowania, ścianki wspinaczkowej i wielu innych.

Kolejnym punktem programu wycieczki było zwiedzanie Lublina. Bardzo dużym zainteresowaniem uczniów cieszył się portal Lublin-Wilno na Placu Litewskim, który jest wizualnym mostem łączącym oba miasta. Te dwa ekrany umieszczone jednocześnie w Wilnie i Lublinie umożliwiają mieszkańcom wzajemną obserwację i nawiązanie kontaktu w czasie rzeczywistym.

Wycieczka była doskonałą okazją, by uczniowie wspólnie spędzili czas ze sobą. Pogoda dopisała, przez cały dzień uczestnikom wycieczki towarzyszyło słońce. Opiekunami wyjazdu były wychowawczynie klas VIII, pani Beata Jaworska i pani Marzena Salińska.

Galeria