188953205 221608532822886 157413239652589002 n

        Z okazji Dnia Mamy w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna zbiórki długoterminowych produktów spożywczych, higienicznych i kosmetycznych na rzecz mieszkańców Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach.

       Dzięki naszym uczniom, ich rodzicom oraz wszystkim otaczającym nas ludziom wielkiego serca, którzy tak chętnie zaangażowali się w naszą akcję, udało się zebrać  wiele przydatnych rzeczy, zarówno produktów  spożywczych, jak i kosmetyków czy artykułów higienicznych. Dzięki zbiórce wśród pracowników Zespołu Szkół przygotowano również specjalne prezenty dla mam mieszkających w Domu w Łabuniach. Do prezentów dołączono piękne kartki z życzeniami przygotowane przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Grabowcu.  Do akcji przyłączyli się również nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Skierbieszowie. Wspólnymi siłami udało nam się sprawić, że Dzień Mamy stał się dla mieszkanek Ośrodka prawdziwym świętem, czego wyraz dała Dyrekcja, pracownicy oraz mieszkańcy Domu dla Matek w Łabuniach, którzy bardzo ciepło przyjęli nauczycieli przekazujących zebrane produkty. Słów wdzięczności i podziękowań za okazaną życzliwość i pomoc nie było końca, a dowodem tej wdzięczności były własnoręcznie przygotowane kartki z podziękowaniami.

       Dziękujemy wszystkim Darczyńcom – Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Mieszkańcom Naszej Gminy, którzy zawsze są otwarci i chętni do pomocy. Podziękowania kierujemy również do sklepów – Groszek Grabowiec oraz Delikatesy Centrum –za możliwość zorganizowania zbiórki oraz za Państwa wkład.

       Inicjatorkami akcji były p. Urszula Kwiatkowska i p. Aleksandra Chilewicz.

 

Galeria