100 0040

26 kwietnia br. uczniowie kl. IV naszego liceum ogólnokształcącego otrzymali świadectwa ukończenia szkoły średniej. Uroczystość była również okazją do wręczenia nagród oraz stypendiów za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce w ostatnim roku szkolnym. Stypendia Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Grabowcu otrzymali: Aleksandra Dobaczyńska, Piotr Dobaczyński, Julita Król i Wiktoria Sędłak. Nie zabrakło podziękowań, kwiatów i wzruszeń....

Zakończenie roku klas maturalnych odbyło się w zielonej sali gimnastycznej, w obecności rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości. Pani dyrektor Elżbieta Widyma pogratulowała uczniom ukończenia szkoły i życzyła powodzenia w nowym, dorosłym życiu, pomyślności na maturze i dostania się do wymarzonych uczelni. Młodsi koledzy tegorocznych absolwentów przygotowali okolicznościową część artystyczną, by umilić ich ostatnie chwile w szkolnych murach.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzmy powodzenia na maturze i w życiu osobistym!