Dyplom Śmieszki

17 marca br. odbyły się Zamojskie Premiery Teatralne. Zespół teatralny ,,Śmieszki" do którego należą: Chadaj Oliwia, Górski Gabriel, Jędruszczak Martin, Jędruszczak Oliwier, Konaszczuk Michalina, Kozak Amelia, Kulik Amelia, Nowaczewska Aleksandra, Skiba Maciej, Staszczuk Wiktor, Steć Hubert, Steć Iga, Szczuka Anastazja, Szumiło Kamila, Wójciuk Sylwia, Nowaczewska Weronika wystawił na scenie Zamojskiego Domu Kultury teatrzyk pt. ,,Prawdziwa księżniczka". Za swoje przedstawienie został nagrodzony pierwszą nagrodą w kategorii teatrów dziecięcych i otrzymał nominację na Wojewódzki Festiwal Najciekawszych Widowisk, który odbędzie się pod koniec kwietnia w Świdniku. Dziękujemy pani Magdzie Steć i pani Małgorzacie Szumiło za wykonanie dekoracji zamku, pozostałym mamom za zakup przepięknych strojów do przedstawienia, a dzieciom za wspaniałą grę aktorską. Dzieci pracowały na zajęciach teatralnych  pod opieką pani Jolanty Sieczkowskiej. Życzymy powodzenia w kolejnym etapie.