Cyberprzemoc certyfikat2.jpeg

W dniu 06 marca br. uczniowie klas VIa, VIb, VIIa i VIII uczestniczyli w webinarze ,,Cyberprzemoc", który prowadzili eksperci UKE.
     Przemoc, hejt, patostream, sexting, FOMO - to tylko część zjawisk, z jakimi dzisiejsza młodzież styka się korzystając z Internetu. Młodzi użytkownicy sieci często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swoich zachowań. Nie myślą też o tym, że to co teraz publikują w Internecie, może zaważyć na ich przyszłym wizerunku. Prowadzące szkolenie Panie uświadomiły uczniom, że w Internecie nic nie ginie, zawsze można odtworzyć, mimo tego, że właściciel usunął  treści, zdjęcia, komentarze. Była to ciekawa lekcja, uświadamiająca uczniom, czym naprawdę jest cyberprzemoc.

Cyberprzemoc certyfikat1