DSC04683

W dniu 8 stycznia br. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany. Tego dnia sala radosna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Uczestnicy balu wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie. Oprawę muzyczną przygotował pan Karol Chilewicz, a prowadzącymi byli chłopcy z klasy IV. Podczas zabawy z każdej klasy został wybrany król i królowa balu. Nominowani do tego tytułu zostali udekorowani w szarfę z napisem oraz otrzymali maski karnawałowe. Król i królowa usiedli na tronie, aby zrobić sobie wspólne zdjęcie. Wszystkie dzieci za piękną zabawę oraz wspaniałe stroje otrzymali słodki poczęstunek. W czasie przerwy dzieci miały czas na przyjęcie, które przygotowali swoim pociechom w klasach rodzice. Czas zabawy szybko minął i zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swych domów.