C1C6EB75 3AF4 4986 B86D C4FD6F6691AC
   27 października br. uczniowie klas I-III wybrali się do Zamojskiego Domu Kultury na przedstawienie teatralne ,,Piękna i Bestia". Celem wycieczki było rozbudzenie w dzieciach zainteresowania kulturą, ale nie tylko. Dzięki niej dowiedziały się również, jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze. Kiedy dotarliśmy na miejsce, dzieci z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Ogromne wrażenie wywarła na nich nastrojowa muzyka, zmienne oświetlenie i ekspresyjna gra aktorów. Spektakl uczy młodych widzów, że zawsze warto wierzyć w swoje marzenia oraz wytrwale, małymi krokami je realizować. Zwraca również uwagę na to, aby nie oceniać nikogo po wyglądzie, bo ten często bywa mylący. Nie bogactwo jest najważniejsze lecz to, co każdy z nas ma w sercu. Brawa po spektaklu oraz żywiołowe reakcje widowni były dowodem na to, że wycieczka była udana.