1

Zespół teatralny „Śmieszki" z naszej szkoły, w składzie: Iga Steć, Sylwia Wójciuk, Wiktor Staszczuk, Gabriel Górski, Michalina Konaszczuk, Amelia Kozak, Oliwia Chadaj, Kamila Szumiło, Oliwier Jędruszczak, Martin Jędruszczak, Hubert Steć, Maciej Skiba, Anastazja Szczuka, Amelia Kulik, Aleksandra Nowaczewska, działający pod opieką pani Jolanty Sieczkowskiej,  został nagrodzony podczas Zamojskich Premier Teatralnych i otrzymał promocję do 22. Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Festiwalu Najciekawszych Widowisk, który odbędzie się w dniach 8-9 maja br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Tytuł prezentowanego widowiska, to „Kopciuszek na zawodach" według scenariusza Barbary Krawczyk – Podleckiej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!