IMG 20221124 133054

Dnia 25 listopada br. uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Było to ogromne przeżycie dla dzieci, szczególnie dla najmłodszych miłośników pluszowych maskotek. Wzorem lat poprzednich, także w szkolnej świetlicy pamiętaliśmy, aby należycie uczcić święto Pluszowego Przyjaciela Dzieci. Uczniowie  wykonały różnorodne prace plastyczne przedstawiające niedźwiadki. W tym dniu każdy mógł zostać przyjacielem pluszowego misia i zrobić sobie zdjęcie w misiowej fotobudce. Na koniec dzieci z uśmiechem na twarzy skosztowały przysmaku wszystkich misiów jakim jest miód z pasieki. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!".