3

W dniu 30 września br.  uczniowie klas V oraz klasy VII, w ramach świętowania Dnia Chłopaka, wybrali się do Parku Trampolin FORT JUMP w Zamościu. Nad bezpieczeństwem swoich wychowanków czuwały wychowawczynie klas: pani Marzena Salińska, pani Beata Jaworska oraz pani Zofia Bednarczuk. Po profesjonalnej rozgrzewce  pod okiem trenera oraz po zapoznaniu się z obowiązującymi tam zasadami, wszyscy uczniowie mogli spożytkować nadmiar energii, korzystając z szeregu atrakcji na terenie parku. Wszyscy z radością skakali, biegali, zjeżdżali i wspinali się na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, a także skoki na maty. Pobyt w FORT JUMP  dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń, a wspólne skakanie wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii. Pobyt w parku sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.
Po szalonej zabawie wycieczkowicze udali się na smaczny posiłek, ponieważ dwugodzinne akrobacje na trampolinach zaostrzyły ich apetyt.