Oferta dla absolwentów szkoły podstawowej:

Absolwenci szkoły podstawowej będą uczyć się w czteroletnim liceum ogólnokształcącym
i zdawać maturę na nowych zasadach. Proponujemy kształcenie w oddziale ogólnym oraz oddziale wojskowym.

W oddziale wojskowym obok zajęć ogólnokształcących uczniowie będą realizować przedmioty uzupełniające: edukacja wojskowa oraz zajęcia z samoobrony i musztry.

Proponowane rozszerzenia w oddziale wojskowym to: język angielski, geografia, informatyka.

W oddziale ogólnym uczniowie będą realizować w zakresie rozszerzonym: język angielski, geografię, biologię.

Przedmioty punktowane przy rekrutacji: język polski, język angielski, geografia, biologia.

Wniosek do pobrania – klasa wojskowa.pdf

Wniosek do pobrania – klasa wojskowa.docx

Wniosek do pobrania – klasa ogólna.pdf

Wniosek do pobrania – klasa ogólna.docx