Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów o_szkole/szsm/zdjecia oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Szkolne schronisko młodzieżowe

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów o_szkole/szsm/zdjecia oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 

 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu

 

     Szkolne Schronisko Młodzieżowe działające przy Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu zaprasza uczniów, studentów oraz turystów do skorzystania z oferty noclegowej i wypoczynkowej.

     Schronisko dysponuje 40 miejscami noclegowymi (pokoje 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe), łazienkami z prysznicem, świetlicą z TV. Posiada samoobsługową kuchnię wyposażoną w sprzęt niezbędny do przygotowywania posiłków. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska, grila.

     W okresie ferii zimowych i wakacji letnich nasi goście mogą korzystać z dużej sali gimnastycznej, a także z boiska wielofunkcyjnego. Gościom zmotoryzowanym oferujemy parking w obrębie naszego obiektu.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe jest miejscem przyjaznym rowerzystom. Na terenie obiektu znajdują się stojaki na rowery  i narzędzia do naprawy rowerów.

Szkolne Schronisko Młodzieżowe działające przy Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu od 2015 r. jest rekomendowane jako Miejsce Przyjazne Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo w kategorii: obiekt noclegowy. W lutym br. odebraliśmy Certyfikat, przedłużający niniejszą rekomendację do 31 stycznia 2018 r. 

Greenvelo

Schronisko jako Miejsce Przyjazne Rowerzystom otrzymało zestaw do naprawy rowerów w Ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 - 2013, który jest do dyspozycji rowerzystów.

Zapraszamy amatorów dwóch kółek do skorzystania z oferty naszego schroniska.

{gallery}2015-2016/o_szkole/szkolne_schronisko{/gallery}

 

Najbliższe serwisy rowerowe:

  1. Serwis rowerowy i narciarski

Adres 

 • ul. Wyszyńskiego 39 B
  22 - 400 Zamość

Godziny otwarcia

 • Pon – Pt   10:00 – 18:00
  Sobota    10:00 – 16:00

Kontakt

  • tel.  500 19 18 18
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • facebook

2. Sklep  rowerowy

ul. Partyzantów 29
22-400 Zamość

Telefon: 846391529

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 
10:00 - 18:00

sobota: 
10:00 - 14:00

niedziela: 
nieczynne     Szkolne Schronisko Młodzieżowe działa przez cały rok.

Cennik

Szczegółowe informacje i kontakt:

 • w dni robocze: tel. 84 65 12 177 (w godz. 7-15)
 • w pozostałe dni: tel. 604 157 067 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 {gallery}o_szkole/szsm/zdjecia{/gallery}

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB