Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolne schronisko młodzieżowe

 

 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu

 

     Szkolne Schronisko Młodzieżowe działające przy Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu zaprasza uczniów, studentów oraz turystów do skorzystania z oferty noclegowej i wypoczynkowej.

     Schronisko dysponuje 40 miejscami noclegowymi (pokoje 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe), łazienkami z prysznicem, świetlicą z TV. Posiada samoobsługową kuchnię wyposażoną w sprzęt niezbędny do przygotowywania posiłków. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska, grila.

     W okresie ferii zimowych i wakacji letnich nasi goście mogą korzystać z dużej sali gimnastycznej, a także z boiska wielofunkcyjnego. Gościom zmotoryzowanym oferujemy parking w obrębie naszego obiektu.

     Szkolne Schronisko Młodzieżowe działa przez cały rok.

Cennik

Szczegółowe informacje i kontakt:

  • w dni robocze: tel. 84 65 12 177 (w godz. 7-15)
  • w pozostałe dni: tel. 604 157 067 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

 

 

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB