Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

We wtorek, 12 maja br. odbyła się w naszej szkole „Olimpiada Świetlicowa”. Wzięły w niej udział wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Organizatorem tej sportowej imprezy byli wychowawcy świetlicy.

Grupy świetlicowe: „Słoneczka”, „Biedronki” i „Świetliki” rywalizowały w różnorodnych konkurencjach, m.in. kozłowanie piłką, bieg slalomem, rzut do celu, wyścig taczek, tor przeszkód, kręcenie hula-hop. Olimpiada przebiegła w miłej atmosferze. Wszyscy bawili się doskonale w duchu sportowej rywalizacji. Konkurencjom towarzyszył głośny doping. Każda z grup przygotowała transparenty z hasłami, które miały wspierać poszczególne grupy w rywalizacji. Po rozegranych konkurencjach odbyło się podsumowanie, podczas którego wręczono dyplomy. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – grupa „Świetliki”

II miejsce – grupa „Biedronki”

III miejsce – grupa „Słoneczka”

 

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za wspaniałą, sportową postawę.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB