Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

W poniedziałek 9 marca w naszej świetlicy radośnie obchodziliśmy Dzień Kobiet. W tym uroczystym dniu chłopcy złożyli koleżankom najserdeczniejsze życzenia. Na dziewczynki czekało również wiele atrakcji przygotowanych przez ich kolegów. Na początek wszystkie dziewczynki zostały zaproszone do „Salonu piękności”, gdzie starsze koleżanki z gimnazjum wykonały im makijaż i manicure. Nie ma co ukrywać, nasze małe kobietki były zachwycone.

 

Kolejną atrakcją były wybory Miss Świetlicy oraz najweselszej i najmilszej dziewczynki. Chłopcy, wspólnie z panem Karolem Chilewiczem, dokonali tego wcale niełatwego wyboru. Oto ich wybór:

Julia Bernard – tytuł „Miss Świetlicy”

Julita Król – tytuł „Wicemiss Świetlicy”

Izabela Dul - tytuł „Wicemiss Świetlicy”

Aleksandra Markowska – tytuł „Najweselsza Dziewczynka”

Ewelina Staszczuk - „Najmilsza Dziewczynka”.

Na zakończenie tego dnia chłopcy zorganizowali dla swoich koleżanek kino w świetlicy szkolnej. Nie zapomnieli również o popcornie! Wszyscy wspólnie obejrzeli film pt. „Akademia pana Kleksa”, zajadając się pysznym popcornem. Ten wyjątkowy dzień upłynął w bardzo miłej i wesołej atmosferze.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB