Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

         

fot

          15 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz ozdób świątecznych, przygotowany przez dzieci ze świetlicy szkolnej, samorząd uczniowski oraz uczniów gimnazjum, którzy pracowali pod okiem nauczyciela plastyki. Na kiermaszu każdy mógł zakupić własnoręcznie wykonane ozdoby, m.in. choinki, kartki świąteczne, aniołki, stroiki. Oczywiście nie zabrakło słodkości, które cieszyły się ogromną popularnością. Kiermaszowi towarzyszyła miła i świąteczna atmosfera. Być może wpisze się on na stałe w kalendarz uroczystości w naszej szkole.

 

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB