Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

IMG 6808

Andrzejki to jeden z nielicznych wieczorów, kiedy możemy zajrzeć w swoją przyszłość. Stanowią również dobrą okazję do zorganizowania wspaniałej zabawy. W tym roku ponownie tradycji stało się zadość i 27 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci z klas I – III szkoły podstawowej.

Wychowawcy świetlicy: pani Beata Jaworska i pani Ewa Kanikuła zaprosiły wszystkie dzieci na wieczór wróżb, przepowiedni, które towarzyszyły tanecznym szaleństwom przy muzyce. Panie wspólnie z dziewczynkami z klasy V b zorganizowały „Salon wróżb”, w którym dziewczynki i chłopcy z najmłodszych klas mogli poznać swoją przyszłość. Niektórzy mają ponoć zostać kosmonautami, inni lekarzami, a jeszcze inni już wkrótce poznają swoją drugą połówkę. Różnorodność wróżb była ogromna, więc było w czym wybierać. Teraz pozostaje nam tylko czekać na spełnienie tych przepowiedni.

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB