Program przedszkolnej edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas"

115617 html m46236aef

„Czyste powietrze wokół nas"

W roku szkolnym 2017/2018 dzieci z Przedszkola Samorządowego Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu biorą udział w kolejnej edycji ogólnopolskiego Programu przedszkolnej edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas".

Program ten ma charakter profilaktyczny, ale przede wszystkim ma na celu wykształcenie u dzieci świadomej postawy ochrony własnego zdrowia w sytuacjach, gdy są skazane na bezpośredni kontakt z palącymi.

Malujemy Dinusia - do programu Czyste powietrze wokół nas

Gazetka antytytoniowa - do programu Czyste powietrze wokół nas

„Czyste powietrze wokół nas"

W roku szkolnym 2015/2016 dzieci z Przedszkola Samorządowego Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu biorą udział w VIII edycji  ogólnopolskiego Programu przedszkolnej edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas".

Zajęcia z Dinusiem w roli głównej

Zajęcia plastyczne w oddziale przedszkolnym „Biedronki"

Gazetka informacyjna dla rodziców i opiekunów dzieci

Dzieci z grupy „Biedronki” malują Dinka – zajęcia plastyczne