I miejsce w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej

Utworzono: środa, 18, grudzień 2019

Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Copy P1030516 Copy

Drużyna uczniów  z naszego liceum, w składzie: Paweł Gardjas (kl. 3LO), Jakub Jałowicki (kl. 3LO), Gabriela Koszel (kl. 3LO), Hubert Malinowski (kl. 1LO), Jakub Nowak (kl. 3LO), Michał Pomazanka (kl. 3LO), Mateusz Wichlej (kl. 1LO), Bartłomiej Widyma (kl. 1LO) zajęła I miejsce w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej zorganizowanym przez Państwową Uczelnię im. Szymona Szymonowica w Zamościu.