STOP PRZEMOCY!

Utworzono: niedziela, 04, marzec 2018

fot

Dnia 28 lutego b.r. w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu odbyło się szkolenie pt. „Przeciwdziałanie przemocy i uzależnieniom w społeczności lokalnej”. Uczestniczyli w nim członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przemocy w Rodzinie oraz nauczyciele w/w Zespołu Szkół. Szkolenie przeprowadził p. Kamil Borkowski z firmy PROGRES – Instytut Rozwoju i Edukacji w Rzeszowie. Warto podkreślić, że zostało ono przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny i ciekawy. Polecamy tego typu szkolenie wszystkim zainteresowanym tą tematyką.

fot1