Pomoc dla Marcina

Utworzono: środa, 11, październik 2017

DSC00726

Uczennice z wolontariatu Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża wraz z Samorządem Uczniowskim Gimnazjum zorganizowały charytatywną akcję pomocy dla Marcina. Odbyła się ona w dniu 29 września br. Wolontariuszki przygotowały smakołyki, ciasta, owoce, które można było zakupić, aby wesprzeć akcję. Przeprowadziły również zbiórkę pieniędzy na terenie szkoły. Uczniowie całego zespołu szkół chętnie włączyli się w akcje, podczas których zebrano 1080,92 zł. Za okazaną pomoc i wsparcie – DZIĘKUJEMY!