XVII Dzień Papieski

Utworzono: poniedziałek, 09, październik 2017

DSCN3117 - Kopia

9 października br. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji XVII Dnia Papieskiego, któremu w tym roku towarzyszyło hasło „Idźmy naprzód z nadzieją". Część artystyczną na tę okazję przygotowali uczniowie szkoły podstawowej pod kierunkiem pani Agaty Kowalczyk – katechetki. O oprawę muzyczną zatroszczył się pan Karol Chilewicz – nauczyciel muzyki oraz uczennice gimnazjum i liceum – Paulina, Oliwia i Gabriela.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z akademii w szkolnej galerii zdjęć